Madrugada avslutter torsdagen

<p>Dette blir en ellevill torsdag! Det legendariske rockebandet Madrugada headliner Bergenfest torsdag 13. juni. Dagspass til alle dager legges for salg torsdag 1. november, er du klar?! </p>

Norsk rock av verdensklasse står på Bergensk jord for første gang siden bandet la opp for 10 år siden. Turneen starter allerede i februar med 2 utsolgte konserter i Oslo Spektrum før de tar turen ut i Europa. Det har rukket å gå hele 20 år siden debutalbumet “Industrial Silence” ble sluppet. Det var her i Bergen det begynte og nå har du endelig muligheten til å oppleve legendene live!

Dagspass slippes torsdag 1. november kl 10.00, samtidig stiger prisen på festivalpass fra kr. 2.000 til 2.500 + billettavgift. Sikre deg festivalpass til earlybird-pris før prisen øker!

 

ANDRE NYHETER

Dagene er klare!

Sjekk når dine favorittartister spiller, og sett sammen din egen festivalreise til Bergenfest 2026.

LES MER ›

Dagny med ny låt - og vi vil danse!

Det skal mye til å bringe noe friskt til bordet i dagens strøm av utgivelser. Dagny treffer likevel blink på originalitet med den nye utgivelsen «Dancefloor Erotica».

LES MER ›

Plakaten til Bergenfest 2026 er komplett!

Verdensstjerner og bergensartister side om side! ​Endelig slipper vi komplett lineup til Bergenfest 2026 med både internasjonale publikumsfavoritter – og en solid dose vestlandsk egenart. 

LES MER ›